Онкомаркер молочної залози СА 15-3 Кушниця
Порівняйте, де здати Онкомаркер молочної залози СА 15-3 : ціни в лабораторіях, повну суму із забором біоматеріалу, строки готовності, райони та доступні відділення.
1 лабораторія · 440 ₴ · готовність від 48 год
Онкомаркер молочної залози СА 15-3
Швидкі фільтри
Поруч
Лабораторія
Загальна ціна
Виїзд на дім
НСЗУ
Працює в неділю
Працює в суботу
Працює зараз
Прийом крові зараз
Де здати Онкомаркер молочної залози СА 15-3
За вибраними фільтрами нічого не знайдено.
Часті питання про аналіз «Онкомаркер молочної залози СА 15-3» Кушниця
Зібрали практичні відповіді про те, як порівнювати ціни між лабораторіями , коли дивитися на повний чек, а коли на умови, і як вибрати зручне відділення саме у вашому місті.
Скільки коштує аналіз «Онкомаркер молочної залози СА 15-3» Кушниця?
На цій сторінці ми показуємо актуальний діапазон цін на аналіз Онкомаркер молочної залози СА 15-3 Кушниця, щоб ви могли швидко зорієнтуватися у вартості та побачити доступні пропозиції. Зараз у каталозі показано 1 пропозицій із діапазоном від 440 ₴ до 440 ₴.
Що входить у повну вартість аналізу?
Повна вартість зазвичай складається з базової ціни дослідження та вартості забору матеріалу, якщо вона вказана окремо. Для аналізу Онкомаркер молочної залози СА 15-3 Кушниця базова ціна коливається у діапазоні 360 ₴, а вартість забору матеріалу — 80 ₴, тому порівнювати варто саме загальну суму.
Де здати аналіз «Онкомаркер молочної залози СА 15-3» Кушниця?
В Україні Онкомаркер молочної залози СА 15-3 можна здати у Астра-Діа. В кожній картці ціни у лабораторії доступне посилання на мапу з відділеннями лабораторій та графіками їх роботи.
Як швидко буде готовий результат Кушниця?
На сторінці ми показуємо орієнтовний строк готовності для кожної пропозиції. Для аналізу «Онкомаркер молочної залози СА 15-3» більшість варіантів Кушниця мають строк 48 год, а найшвидший із показаних — 48 год.
Як вибрати лабораторію в місті, якщо ціни схожі?
Всі лабораторії на Vitametria мають необхідні сертифікати якості для проведення лабораторних аналізів, тож ціна не буде впливати на якість обробки аналізу. Тож сміливо обирайте лабораторію, яка вам підходить по ціні та місцю розташування.
Як ми порівнюємо аналіз «Онкомаркер молочної залози СА 15-3»
На локальній сторінці аналізу ми зіставляємо пропозиції лабораторій за фінальною сумою, базовою ціною, вартістю забору біоматеріалу, строком готовності та доступністю відділень, щоб ви могли вибрати не просто дешевший варіант, а реально зручну точку здачі.
Детальніше про джерела даних, оновлення цін та принципи порівняння читайте в методології Vitametria.