Вишневе

Протромбіновий тест у Вишневому: ціни та де здати

Протромбіновий тест у Вишневому доступний від 414 грн. Перегляньте повну вартість, строки готовності та доступне відділення.

Ціни оновлено: 1 вересня 2026 р.

Аналізи для порівняння
Протромбіновий тест

Ціни на Протромбіновий тест у лабораторіях Вишневого

Лабораторія Аналіз Забір Повна вартість Готовність
Діла 324 ₴ 90 ₴ 414 ₴ 16 год

Де здати Протромбіновий тест у Вишневому

Швидкі фільтри
Виїзд на дім
НСЗУ
Працює в неділю
Працює в суботу
Працює зараз
Прийом крові зараз
Урогенітальний збір
Інклюзивне відділення
Дитяча медсестра
ЕКГ
Скринінг 40+
Консультація лікаря
Спермограма

Фільтри

  • Протромбіновий тест (протромбіновий час у сек, % протромбіну за Квіком,МНВ) 324 ₴
  • Базова ціна 324 ₴
  • Забір біоматеріалу +90 ₴
Виїзд на дім Онлайн замовлення Оплата онлайн
ДетальнішеЗгорнути
Готовність 16 год
Де можна здати Доступно для здачі у 5 відділеннях
Результати На сайті • Email • У відділенні
Оновлено 01.09.2026

Поширені питання про Протромбіновий тест у Вишневому

Зібрали практичні відповіді про те, як порівнювати ціни між лабораторіями у Вишневому, коли дивитися на повний чек, а коли на умови, і як вибрати зручне відділення саме у вашому місті.

Скільки коштує аналіз Протромбіновий тест у Вишневому?
Аналіз Протромбіновий тест у Вишневому зараз представлений у діапазонах: базова ціна — 324 ₴; забір матеріалу — 90 ₴; повна ціна — 414 ₴.
Що входить у повну вартість аналізу?
Повна вартість зазвичай складається з базової ціни дослідження та вартості забору матеріалу, якщо вона вказана окремо. Для аналізу Протромбіновий тест у Вишневому базова ціна коливається у діапазоні 324 ₴, а вартість забору матеріалу — 90 ₴, тому порівнювати варто саме загальну суму.
Де здати аналіз Протромбіновий тест у Вишневому?
У Вишневому Протромбіновий тест можна здати у Діла. В кожній картці ціни у лабораторії доступне посилання на мапу з відділеннями лабораторій та графіками їх роботи.
Як швидко буде готовий результат у Вишневому?
На сторінці ми показуємо орієнтовний строк готовності для кожної пропозиції. Для аналізу Протромбіновий тест більшість варіантів у Вишневому мають строк 16 год, а найшвидший із показаних — 16 год.
Як вибрати лабораторію в місті, якщо ціни схожі?
Всі лабораторії на Vitametria мають необхідні сертифікати якості для проведення лабораторних аналізів, тож ціна не буде впливати на якість обробки аналізу. Тож сміливо обирайте лабораторію, яка вам підходить по ціні та місцю розташування.

Як Вітаметрія порівнює ціни на Протромбіновий тест у Вишневому

Вітаметрія збирає ціни та умови здачі аналізу з відкритих джерел лабораторій і порівнює пропозиції за повною вартістю. Якщо лабораторія окремо вказує обов’язкову оплату за забір біоматеріалу або інші обов’язкові платежі, ми враховуємо їх у розрахунку повної ціни.

До порівняння у Вишневому потрапляють лише лабораторії, для яких підтверджена присутність у місті та доступність відповідних відділень або послуги.

Ціни та умови лабораторій можуть змінюватися, тому перед оплатою рекомендуємо перевірити фінальну вартість у вибраній лабораторії. Детальніше про джерела даних, оновлення та принципи порівняння читайте в методології Вітаметрії.